Hakkımızda

Mehmet Ali GEDİK

1983 yılı Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gaziantep Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldum.

Mezuniyetten sonra yaklaşık 25 yıl özel sektörde, İnşaat/Mühendislik ve Müşavirlik firmalarında, çeşitli projelerde, değişik kademelerde (Mühendis, şef, proje müdürü, Müşavir v.s) olarak mesleki çalışmalara devam ettim.

25 yılık süre içerisinde; hem sahada, hem de ofiste edindiğim tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak 2010 yılında "GEDİK EMİ Mühendislik; Elektrik, Mekanik, İnşaat, Proje, Danışmanlık, Taahhüt Tic. firmasını kurarak siz müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda destek ve çözümler sunma hususunda, yakın çalışma ilişkileri kurarak, faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bu yakın dayanışma, yaptığımız projelerin, baştan sona mümkün olan en yüksek standartlarda ve kalitede gerçekleşmesini sağlamaktadır.

GEDİK EMİ MÜHENDİSLİK, yaptığı projelerin her aşamada müşterileri ile iletişim içinde olup, projeden amacına uygun, planlanan maksimum faydayı sağlanması için çaba harcamaktadır.

GEDİK EMİ Mühendislik, Havaalanı Pist aydınlatma, çevre güvenlik sistemleri; resmi, kurumsal, ticari, endüstriyel, toplu konut, lüks konut ve askeri tesislere ait binaların; Yüksek Gerilim, Alçak Gerilim, kuvvetli akım ve zayıf akım sistemlerinin tasarımı konusunda faaliyet gösteren bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır.

GEDİK EMİ Mühendislik, 2010 tarihinden bu yana sahip olduğu 36 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, Havaalanları terminal binası, güç merkezi, Pist özel aydınlatma, çevre aydınlatma ve çevre güvenlik sistemleri, toplu konut, okul, hastane, iş merkezi, sanayi tesisleri tüm elektrik;  yüksek gerilim (YG);  alçak gerilim (AG) ve zayıf akım sistemleri hizmet projeleri yapım işleri konularında faaliyet göstermektedir. Ayrıca kendi bünyemizde ki yetişkin personel ve iş ortaklarımız ile mekanik, mimari çelik konstrüksiyon projeleri de itina ile yapılmaktadır.